• 1Intro.PNG
  • 2Intro.PNG
  • bala1.jpg
  • bala2.jpg

  

Baba:

"Bóg jest wszystkim. Jest formą, ale jednocześnie bez formy. W Osobie Baby, Bóg jest obecny, jako forma. Miłość do Boga może zostać rozwinięta tylko poprzez Bożą formę. Ponadto poprzez tę formę możecie również doświadczyć słodyczy miłości do Boga. Abyście mogli mnie kochać, zachowuję się jak ludzka istota. Jestem tak prosty i taki bezpretensjonalny, że siedzę nawet przed wami na pół nago, tylko odziany w Dhoti, jak obrany banan. Poprzez moje przyjazne zachowanie, nie zapominajcie jednak, kim naprawdę Jestem.

Jestem ucieleśnieniem czystej Boskiej energii (Shakti) najwyższej Boskiej zasady.  Ze Mnie wszystko wzięło  początek. Ze Mnie wyszło całe stworzenie  - również wszystkie Bóstwa.  Jestem uniwersalną Matką, jestem waszym Ojcem. 

Smutne jest to, że większość moich dzieci ciągle o tym zapomina. Wielu w ogóle nawet o tym nie wie.  Ale ja wiem, że wszyscy ludzie są moimi dziećmi.

Bóg kocha cię więcej niż  tysiąc matek równocześnie i chce zawsze dla ciebie jak najlepiej.  W każdym czasie Bóg widzi twoje potrzeby i je spełnia, jeżeli uważa je za odpowiednie. Za każdym razem, kiedy twoje życzenia się nie spełnią, możesz być pewny, że nie służyły one twemu dobru.

Nie ma różnicy między Bogiem w ciele ludzkim czy w bezcielesnym świetle. Czy czcisz cielesnego Boga lub tego bez formy - rezultat jest ten sam.  Bóg przyszedł, aby błogosławić i troszczyć się o dobrobyt ludzi.  Do rozpowszechniania Bożego przesłania, wystarczą święte pisma. Do tego Bóg nie musi inkarnować.

Boże błogosławieństwo jest niewidoczne. Można go tylko doświadczyć. Jeżeli dam wam banana, to możecie go zobaczyć i posmakować. W przeciwieństwie do tego, błogosławieństwo jest jak prąd elektryczny, niewidzialne. Tylko, jeżeli pstrykniesz przełącznik, możesz zobaczyć prąd elektryczny w formie źródła światła. Możesz go nawet poczuć, gdy włożysz palec do gniazdka....Błogosławieństwo Boże możesz poczuć, jeżeli otworzysz twoje serce i będziesz trwać w gotowości, aby je przeżyć.

Stary Bóg żyje teraz w nowoczesnym społeczeństwie. Bóg przyjął postać zgodną z duchem czasu, aby w dzisiejszym społeczeństwie  nowoczesnym sposobem nauczać ludzi, jak mogą się zjednoczyć z Bogiem. Baba jest supernowoczesną Bożą inkarnacją i jego nauki objaśniają najszybszą i najprostszą drogę do Boga.

Bóg odzyska spokój dopiero wtedy, gdy Jego ostatnie dziecko osiągnie wyzwolenie. Aż do tego momentu będzie ciągle wracał na ziemię, aby je pouczać i je wspomagać."